Kontakt Jorenku A/S

Jorenku A/S
Teglværksvej 11
4733 Tappernøje

Tlf.: 56214070
jorenku@jorenku.dk

Læs mere om firmaet Jorenku.

Send venligst din ordre til:
ordre@jorenku.dk

Send venligst din faktura til:
faktura@jorenku.dk

Kontakt Jorenkus forhandlere her.

Kontakt ledelse, administration og logistik

Johnni Pedersen

Johnni Pedersen
Administrerende direktør og grundlægger

Tlf.: 56 21 40 70
E-mail: johnni@jorenku.dk

Silhuet kvinde

Sarah Boline Fliisgaard
Økonomichef og HR

Tlf.: 30 73 89 85
E-mail: sarah@jorenku.dk

Majbritt Olsen

Majbritt M. M. Olsen
Logistikkoordinator

Tlf.: 22 96 60 02
E-mail: majbritt@jorenku.dk

Anita Buwaj Nielsen

Anita B. Nielsen
Økonomiassistent

Tlf.: 56 21 40 70
E-mail: anita@jorenku.dk

Silhuet mand

Henning Dahl
Grundlægger af firmaet Dan-Liq

Tlf. 20 16 41 68
E-mail: henning@jorenku.dk

Kontakt salg og marketing

Jamil Al-Shiekhly

Jamil Kure Al-Shiekhly
Salgschef og medejer

Tlf.: 20 87 13 19
E-mail: jamil@jorenku.dk

Lene Voigt Busch

Lene Voigt Busch
Marketingchef

Tlf.: 20 98 96 06
E-mail: lene@jorenku.dk

Hans Pejter Larsen

Hans Pejter Larsen
Salgskonsulent

Tlf.: 26 30 30 03
E-mail: hans@jorenku.dk

Silhuet kvinde

Heidi Falkenstrøm
Salgskonsulent

Tlf.: 31 13 06 56
E-mail: heidi@jorenku.dk

Citoforte Asia Pacific Pte Ltd

Citoforte Asia Pacific Pte Ltd.
Salgspartner i Asien-Pacific og Mellemøsten

Tlf. +60 125 613 275
E-mail: jorenku@citoforte.com

Kontakt produktionen

Produktion

Tlf.: 56 21 40 70

Allan Bo Fogt
Produktion

Jan Madsen
Produktion

John Iversen
Produktion og vedligehold

Morten Kristoffersen
Produktion

Vidar Bjørnø
Produktion

William Gérard Errity
Produktion

Leif Ørnegaard
Produktion og vedligehold